אימון לתחרויות

אם יש לך סוס מוכשר, אהבה לרכיבה אתגרית ורצון לשפר את ההבנה והתקשורת ביניכם - תחרויות, או יותר נכון, תצוגות סוסים הוא התחום בשבילכם!

בשנה האחרונה שקדנו על גיבוש נבחרת רוכבים במגוון גילאים וחצינו את טבילות האש הראשונות שלנו בתחרויות ארציות בהצלחה מסחררת!

אין ספק שהתחרות ברכיבה מערבית בארץ היא קשה!

במרכז לרכיבה אבן שדה תוכלו להצטרף לאימונים בהנחייתם של:

  •  עמרי פלדשטיין - אחד מאנשי הסוסים המוערכים בענף הריינינג

  •  ונטלי ארנזי - מאמנת מובילה בענף האול אראונד, 

בעלי סוסים המעוניינים  

לבחון את רמת הביצועים אליהם אתם יכולים להגיע כצמד 

מוזמנים לפנות אלינו -
 

אילוף בסיסי 

להיות בעלים של סוס זו חוויה מיוחדת מאין כמוה. הסיפוק שמגיע מלחזות בתוצאותיו של טיפול מסור הוא הרגשה שקשה לתאר למי שלא חווה אותה. אבל אין דבר מופלא יותר מיצירת מערכת יחסים עם סוס ע"י צבירת חוויות יחד! לכל סיר יש מכסה, ולכל סוס יש רוכב, ולא חסרים דברים כיפים לעשות עם סוס בריא ושמח, שמשתף אתך פעולה מרצונו, ויודע מה הוא עושה! 
כל האושר הזה לא אומר שאין אתגרים בדרך...

קל מאוד להסתבך עם סוס אם אתה לא יודע מה אתה עושה, ולא מכיר אותו. בעיקר אם אתה מנסה לעשות אתו דברים שהם חדשים, או קשים לו מסיבה כזו או אחרת.

בכל מקרה, כל מסע מתחיל בצעד אחד -

אל תסתבך! המרכז לרכיבה אבן שדה מעמיד לרשותך צוות רוכבים, סייסים מאמנים ומאלפים מהשורה הראשונה בארץ. צרף את הסוס שלך לבית הגידול של המרכז לרכיבה אבן שדה ולתכנית האילוף שלנו!

החזרה לכושר ושיקום

תהליך שיקום של סוס איננו נגמר כשהסוס מחלים מהפציעה, בעיקר אם מצופה ממנו רמת פעילות הדורשת מאמץ גופני מסויים. חזרה לכושר ובניית תכנית עבודה מסודרת והדרגתית היא הכרחית להמנעות בעיות בעתיד!

אחוז גבוה מהסוסים שעובדים כיום (ומאז הקמתו) במרכז עברו תקופת שיקום של מספר חודשים ע"מ להיות מסוגלים לבצע את תפקידם נאמנה, חלקם נושא בשנה האחרונה רוכבים מהחווה בתחרויות.

אימון מתקדם

 

אם אתם רוצים להכשיר סוס בי"ס צעיר לעבודה עם רוכבים בכל רמה שיכולותיו מאפשרות לו,, לשפר את המיומנות שלו, או את התקשורת ביניכם, זו התכנית בשבילכם!

מעוניין להצטרף לתכנית 
האימונים שלנו? לפרטים -